Wczoraj obchodziliśmy Dzień Dziecka. Uczniowie SP17 udali się do kina, a następnie wrócili do szkoły na biesiadowanie, a uczniowie SP131 zdobywali kosmos wykonując na poszczególnych stacjach potrzebne aktywności. Były to stacje: Stacja Obrazu, Stacja Ruchu, Stacja Przyjaźni, Stacja Kreatywności, Stacja Ciekawości, Stacja Pomocy, Stacja Doświadczeń, Stacja Dźwięku.
Śmiechu, skupienia i ruchu było mnóstwo. Na koniec zasłużona pizza, owoce i napoje.




















































