Aleja Szkolnych Osobliwości – odsłona czwarta

Dzisiaj w Alei Szkolnych Osobowości Dominika, która już niedługo kończy naszą szkołę.
Mamy szczęście, że zdążyliśmy o niej napisać, bo naprawdę warto!
To wyjątkowa dziewczyna, pełna uroku i delikatności. Wrażliwa, ale też zdecydowana i odważna. Zdolna i aktywna, bierze udział w każdym szkolnym projekcie.

p. Żaneta: Dominika w której jesteś klasie?
Dominika: Jestem w klasie 3a. Moim wychowawcą jest Pani Renata Korwin.

tn_DSC_0380

p. Żaneta: Jakie są Twoje zainteresowania?
Dominika: Najbardziej lubię malować, rysować i śpiewać. Ale lubię też grać na scenie, lubię WF, zwłaszcza piłkę nożną. Biorę udział w konkursach tańca pod opieką Pani Agatki, często je wygrywamy…Interesuje się też modą.

tn_DSC_0354p. Żaneta: Jakie masz marzenie?
Dominika: Marzę o pojechaniu do Anglii, chce zobaczyć zabytki tego państwa, poznać kulturę i zwyczaje. Chciałabym też pojechać do Disney World.

Disney World o którym wspomina Dominika położony jest w Lake Buena Vista w stanie Floryda w USA. Park zajmuje powierzchnię 122 km². Znajdują się tam parki tematyczne, parki wodne, zjeżdżalnie, karuzele. Można spotkać postacie z filmów i bajek Walta Disneya, pooglądać sztuczki kaskaderów, odwiedzić sklepiki i restauracje.

Invalid Displayed Gallery

p. Żaneta: Jestem ciekawa jaki jest twój ulubiony film.
Dominika: Lubię filmy Bollywood, Krainę Lodu, dużo filmów mi się podoba, głównie romantyczne, przygodowe i komediowe. Bardzo lubię też muzykę, zespół After Party, Patrycje Kazadi, Ewelinę Lisowską, Grzegorza Hyżego i Roberta Brzozowskiego.

Dominika Biernat IIa (Kopiowanie)

p.Żaneta: Wiem, że lubisz szkołę.
Dominika: Tak, bardzo. Lubię tu przychodzić, bo mam tu przyjaciół, mam nauczycieli, lubię najbardziej p. Renię. Jest kochana, pomaga i uczy polskiego bardzo ciekawie, tak…poetycko.

Opracowała: Żaneta Niemiec