SOS Gdy utknąłeś w sieci…

We wtorek (14.03.2023) odbyła się konferencja międzynarodowa SOS Gdy utknąłeś w sieci. Zaburzenia emocjonalno – behawioralne dzieci i młodzieży.

Podczas spotkania poruszyliśmy istotny problem uzależnienia od nowych technologii, a co za tym idzie, zanikających relacji międzyludzkich. Honorowym gościem naszej konferencji była małopolska kurator oświaty, Barbara Nowak, która wprowadziła zgromadzonych prelegentów oraz gości do tematyki spotkania. Wykłady odbywały się w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa. Mieliśmy okazję usłyszeć prelegentów z całej Europy, między innymi z Bułgarii, Litwy, Włoch, Hiszpanii, ale głos zabrali również pracownicy naszej placówki.

Dodatkowo zgromadzeni goście mogli podziwiać wystawę inspirowaną sztuką świata, która została przygotowana przez uczniów naszej szkoły, podczas zajęć rozwijających kreatywność.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną.