#Zostańwdomu i włącznarodowy

Mistrzowskie przedstawienia w reżyserii Jerzego Jarockiego, Jerzego Grzegorzewskiego czy Jana Englerta, wybitne realizacje twórców młodszego pokolenia, polska poezja w interpretacji aktorów Teatru Narodowego, wykłady otwarte dotyczące twórczości wybitnych osobowości kultury polskiej –  wszystko to oferuje widzom Teatr Narodowy w dobie pandemii. Propozycje dostępne online cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów, którzy doceniają niezwykle wysoki poziom artystyczny oferty.

Teatr Narodowy #zostańwdomu

Zestawienie przedstawień dostępnych bezpłatnie online na stałe oraz krótkoterminowo jest na bieżąco publikowane na stronie teatru. Dotychczas udostępnionych zostało 11 spektakli, ale Teatr Narodowy planuje dostępność kolejnych przedstawień współpracując w tym zakresie z portalem Ninateka.pl. Cykl POECI POLSCY #kulturabezbarier jest dostępna w serwisie internetowym teatru, na kanale YouTube i w mediach społecznościowych teatru natomiast wykłady można odsłuchać wchodząc na stronę teatru.

Dla wiernych widzów, którzy nieustannie dają deklarują dowody swojej sympatii i tęsknoty oraz dla wszystkich, którzy chcą się dzielić życzliwością i optymizmem w trudnym czasie pandemii, zespół Teatru Narodowego przygotował niespodziankę – nagranie utworu Wasowskiego i Przybory „Piosenka jest dobra na wszystko”.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest